Pro prodejce

Pokud máte zájem odebírat naše botičky do Vaší prodejny a navázat s námi seriózní spolupráci – neváhejte nás kontaktovat.

O našich novinkách informujeme zejména prostřednictvím sociálních médií – sledujte nás!

Katalog a velkoobchodní ceník je k dostání na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo jiném komunikačním kanále naší společnosti.

Pro uplatnění velkoobchodních cen je minimální odběr – 10 párů obuvi.

U nových odběratelů zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti první tři objednávky na dobírku, další již na fakturu se splatností (zaslání lze po domluvě sjednat i na Slovensko).

V případě zájmu o odběr většího množství naší obuvi dle aktuálních katalogových listů, Váš požadavek zadáme do výroby a vyrobíme přesné množství, jaké si žádáte.

Jsme inovativní a máme rádi nové věci, ve kterých vidíme perspektivu. Řada našich modelů obuvi vzniká v přímé reakci na přání našich odběratelů, či konečných zákazníků. Jestli Vám na trhu s dětskou nebo domácí obuví něco chybí, nebo existuje něco, co v našem produktovém mixu nemůžete najít a rádi byste to našli – dejte nám vědět.

Ať už otevíráte nový obchůdek s obuví, nebo jste již zaběhlou prodejnou, a nemáte zatím zkušenost s našimi produkty – můžete nás navštívit přímo u nás v sídle společnosti a botičky si prohlédnout, případně je možné se domluvit, aby Vás odpovědná osoba z naší společnosti navštívila přímo ve Vašem obchůdku a naše produkty naživo představila.

Jestliže máte nějaké specifické požadavky týkající se výroby, odběru, či dodávky našich botiček – obraťte se na nás.

Děkujeme Vám za přízeň!